Wywiad Matrymonialny

Często słyszymy, że obecnie wiele małżeństw nie przechodzi próby czasu co prowadzi do bardzo wielu rozwodów. Potwierdzają to badania społeczne prowadzone przez profesjonalne instytuty badawcze. Również w najbliższej rodzinie czasem dochodzi do rozwodu co porusza nas najbardziej.  Powodów może być wiele. Zarówno zbyt pochopnie podjęta decyzja o zawarciu małżeństwa jak również zdrada już w jego trakcie. Oczywiście nic nie dzieje się bez przyczyny. Znamy przecież przysłowie „czym skorupka za młodu…”. Ta prawda może rzutować również na przyszły związek. Kiedy nasza ukochana przyszła żona chce ukryć, że na studiach dorabiała na markowe ubrania spotykając się ze starszymi zamożnymi biznesmenami… a potencjalny mąż był łowcą posagów.

Jedni wolą nie wiedzieć powołując się na „święty spokój”. Ale często z tego świętego spokoju i błogiego snu niewiedzy budzi nas okrutna rzeczywistość kiedy to do głosu dochodzą „demony przeszłości” naszego ukochanego partnera / partnerki.

Jeśli więc wolisz wiedzieć to zadbaj o swoją własną przyszłość lub przyszłość ukochanej córki czy syna.  Może to uchronić przed życiową tragedię a inwestycja w wynajęcie detektywów może zwrócić się po stokroć. Pamiętajmy, że rozwód i podział majątku może kosztować nas o wiele więcej zarówno w sferze finansowej jak i emocjonalnej.

Zapraszamy do wstępnych bezpłatnych konsultacji. Pomożemy podjąć odpowiednie kroki.

Dodaj komentarz